Bosch EXPERT EXCM341-305GD leszabó- és gérvágó fűrész
Ø305, 3100-4000 ford/perc, 1 x körfűrészlap
Cikkszám:
0601B23800
Márka:
Bosch
A termék az alábbi kategóriákban található:
Bosch gérvágók
Leírás
  • COMPACT GLIDE RENDSZER: zökkenőmentes vágás hátsó helyigény nélkül.
  • GYORS, PRECÍZ BEÁLLÍTÁSOK: a gér- és dőlésszög gyors beállítása a hatékony vágáshoz.
  • SZERSZÁM NÉLKÜLI FŰRÉSZLAPCSERE: egyszerű összeállítás és időmegtakarítás a vágások között.
Szállítási terjedelem:
  • 1 x körfűrészlap, 305 mm
  • porzsák
Műszaki adatok:
Fűrészlap-átmérő: 305 mm
Gérszög vágás: 52 ° B / 60 ° J
Dőlésszög: 47 ° B / 47 ° J
Súly: 30,5 kg
Vágási kapacitás 0°: 105 x 341 mm
Vágási kapacitás 0°-nál távtartóval (max. függőleges): 120 x 240 mm
Vágási kapacitás 0°-nál távtartóval (max. vízszintes): 38 x 400 mm
Vágási kapacitás 45° gérszög: 105 x 240 mm
Vágási kapacitás 45° dőlésszög: 51 x 341 mm
Méretek (ho x szé x ma): 660 x 846 x 738 mm
Üresjárati fordulatszám: 3100 – 4000 ford./perc
Fűrészlap furat-Ø: 30 mm
A szűk helyen végzett munka önmagában is nehéz, hát még akkor, ha a gérvágó mozgatásához extra helyre van szükség. Ha ráadásul nagy méretű anyagokon kell pontos vágásokat készíteni, és a porral is meg kell küzdeni, akkor még nehezebb a munka. Ehhez egy olyan kompakt kialakítású gépre van szükség, amely pontos, hatékony és tiszta használatot biztosít. Az EXPERT EXCM341-305GD gérvágó pontosan erre a célra készült. A szabadalmaztatott Compact Glide rendszer egyenletes működést tesz lehetővé még akkor is, ha a fűrész mögött nincs elegendő hely, így szűk körülmények között is kényelmesen használható. A 120 × 240 mm-es vágási kapacitásnak és a 105 × 341 mm-es vízszintes vágási tartománynak köszönhetően nagy keresztmetszetű faanyagokkal is könnyen megbirkózik. A nagy teljesítményű porelszívó tisztább munkaterületet biztosít, a gyors gér- és dőlésszögállítás, valamint a szerszám nélküli fűrészlapcsere pedig gyorsabbá, könnyebbé és pontosabbá teszi a munkát.